Make.com vs Reclaim.ai
Neutrale vergelijking op basis van onze gecureerde data. Geen reclame, geen affiliate.
M
Make.com
β
β
β
β
β
4.4
π₯ 600K MAUFreemium
R
Reclaim.ai
β
β
β
β
β
4.4
π₯ 200K MAUFreemium
β‘ Kort advies op basis van onze data
Kies Make.com alsβ¦
- je de meest ingeburgerde keuze wilt
Kies Reclaim.ai alsβ¦
vergelijkbaar op onze criteria
π‘οΈ Onafhankelijk
π« Geen affiliate
β Gecontroleerd 10 jun 2026
| In het kort | Make.com | Reclaim.ai |
|---|---|---|
| Type | Freemium | Freemium |
| Prijs | Gratis / $9/mo | Gratis / $8/mo |
| Beoordeling | β 4.4 | β 4.4 |
| Gebruik (index) | 2 | 1 |
| Categorie | Productiviteit met AI | Productiviteit met AI |
M
Make.com
Bouw visueel geautomatiseerde workflows tussen je apps. Krachtig en toch zonder programmeren.
Meer over Make.com βR
Reclaim.ai
Plant automatisch je agenda en beschermt je focustijd. Voor wie zijn drukke kalender wil laten regelen.
Meer over Reclaim.ai βVeelgestelde vragen
- Wat is het verschil tussen Make.com en Reclaim.ai?
- Make.com is freemium (Gratis / $9/mo); Reclaim.ai is freemium (Gratis / $8/mo). Beide horen in de categorie Productiviteit met AI. Make.com: Bouw visueel geautomatiseerde workflows tussen je apps. Krachtig en toch zonder programmeren. Reclaim.ai: Plant automatisch je agenda en beschermt je focustijd. Voor wie zijn drukke kalender wil laten regelen.
- Is Make.com of Reclaim.ai gratis?
- Make.com heeft een gratis optie. Reclaim.ai heeft ook een gratis optie.